PRZYJAZNE I NOWOCZESNE WNĘTRZE

To, co nas wyróżnia na tle innych placówek edukacyjno-opiekuńczych, to przyjazne i nowoczesne wnętrza.

W świecie "Na Górkach" dbamy o to, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym, dlatego wszystkie materiały użyte do wykończenia sal żłobkowych i przedszkolnych posiadają certyfikaty i są przystosowane do użytkowania przez dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Wyposażamy sale w proste drewniane meble, pamiętając jednocześnie o miłej, przyjemnej i neutralnej kolorystyce.

Z roku na rok obserwuje się, iż dzieci są przestymulowane ilością bodźców, a ich układ nerwowy spotyka się z wieloma ograniczeniami na drodze swojego rozwoju. Dlatego też, tworząc koncepcję naszych placówek, myśleliśmy o stworzeniu dzieciom optymalnych warunków do rozwoju, zabawy i odpoczynku. Z myślą o naszych dzieciach sprowadzamy wysokiej jakości wyposażenie, które jest ognioodporne, antyalergiczne i posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, a ponad wszystko ma przepiękne naturalne kolory, jest ciepłe i miękkie – więc dzieci uwielbiają na nim siedzieć, bawić się i wypoczywać.

Naszym założeniem jest pobudzać dziecięcą wyobraźnię w imię zasady „im mniej tym więcej”. Używamy jak najwięcej drewnianych zabawek i ograniczymy w nich liczbę rozpraszających dzieci kolorów i wzorów. Wróciliśmy do zapomnianych już dzisiaj szmacianych lalek i tradycyjnych pluszaków pamiętając o tym, że dzieci kochają to, co miękkie i przytulne. Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć piękne kąciki zabaw tematycznych i edukacyjnych, w których dzieci mogą rozwijać swój nieograniczony potencjał.

Dokładamy wszelkich starań by świat "Na Górkach" był bezpieczny, estetyczny i przyjazny. Jesteśmy pewni, że maluszki doceniają to czerpiąc radość z codziennej zabawy i edukacji.